Beyaz Renklerden Oluşan Yemek Odası

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 04:30

Beyaz renk evin herhangi bir odası için fazla yönlü kullanılabilecek bir seçimdir.Beyaz renk yemek odalarında konuk ağırlamak ya da aile bireylerinin aş saatinde buluşması için şık ve enteresan dekor oluşturmak için eşsiz bir tercihtir.  Beyaz zemin üzerine istediğiniz renkle aş odanızı görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

beyaz aş odaları (1)

 

beyaz aş odaları (2)

Ana renk olarak ak tercih edilen bu oda da tamamlayıcı renk olarak ise kara tercih edilerek zıtlık oluşturulmuş. Ayrıca ufak dekorasyon objelerinde diri renkler kullanılarak oda hareketlendirilmiş.

beyaz aş odaları (3)

 

beyaz aş odaları (4)

 

beyaz aş odaları (5)

Ağırlıklı olarak ak renkle dekore ettiğiniz aş odasını yürekli renkler ile hareketlendirebilirsiniz.  Ayrıca odanızın kapısının derhal önünde diri renklerde halılar kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

beyaz aş odaları (6)

 

beyaz aş odaları (7)

Ana renk olarak ahşap tonları kullanılırken tamamlayıcı renk olarak ak ton seçilerek , ak rengin kullanıldığı panel odak noktası haline getirilmiş

beyaz aş odaları (8)

 

beyaz aş odaları (9)

 

beyaz aş odaları (10)

 

beyaz aş odaları (11)

 

beyaz aş odaları (12)

 

beyaz aş odaları (13)

 

 

Bir önceki yazımız olan 30 Çeşit Modern Yemek Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde Yemek Odası ve yemek odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir