Beyaz Yemek Odası Takım Örnekleri
admin 1 sene önce Yemek Odası

Beyazlık, şıklığın rengi olmasının yanısıra temizliğin ve ferahlığın da rengidir.
Otellerdeki yatakların ve nevresimlerin beyaz olması, lüks restoranlardaki masaların ve peçetelerin tek renk başka bir deyişle beyaz olması bu sebeptendir.
Son zamanların artan trendleri arasında bulunan beyaz yemek odası takımları da bu temizlik ve ışıltı modasının tarafında bulunur.
Büyük hanesi olanlar için yanlızca yemek odası olarak tertip eden oda takımları, evinde ilave olarak odası olmayanların salonun bir bölümününkullanılacağı şeklinde hazırlanabilir.
Yani yemek odası hazırlayabileceğiniz gibi yanlızca yemek odası takımlarınızı yerleştirerek salonunuzun bir bölümünü yemek odası gibikullanabilmeniz mümkün.
Ucuz yemek odası takımları içerisinde geniş bir yere bulunduran bu takımlar, salonda kullanım yönünden başka takımlara göre henüzkullanışlıdır.
Sade ve minimal tasarımların ön tasarıya çıktığı çağdaş mobilyalardagiderek renklerin de tek renk olarak kullanılmaya başladığını görüyoruz.
Daha eskiden ahşap renkler ile harmanlanan açık renk tonları şimdiyanlızca açık renk veyahut yanlızca koyu renk olarak karşımıza geliyor.
Ferah ve aydınlık hanelerin vazgeçilmez rengi olan beyazı da kırık beyaz ve pis beyaz gibi değişik tonlarında fakat yeniden tek renk olarak mobilya ve dekorasyonlarda görüyoruz.
Biraz evvel söz ettiğimiz gibi salon yemek masası takımı olarak olarakveyahut ayrı olarak yemek odası takımı olarak konumlandırabileceğiniz bu mobilyalarınızı tam ters renk tonları ile kombinleyerek işlek ve orjinalbir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
Beyaz yemek odaları deyince aklınıza bembeyaz mobilyalar ve odanın penceresinden gelen bütün ışığı aynen yansıtan bir bölge gelmesin.
Eğer eşyalarınızı makul başka eşyalar eşliğinde kullanmazsanız bu türsıkıcı, psikolog odasını andıran bir yemek odası dekorasyonu yapabilirsiniz.
Ancak doğru renkler ile konsept oluşturduğunuzda mükemmel bir ambians yakalayabilirsiniz.
Mobilya seçerken kullanımı kolay olması, odanız ile ve duvarlar ile ahenksağlaması gibi konuların yanısıra metanetli olması ve basit kullanım sağlaması da ehemmiyetlidir.
Beyaz mobilyalar bu yönden biraz ürkütücü gelebilir başka bir deyişlebasit eskiyebilir veyahut üzeri kalkınca derhal belli olabilir gibi.
Her renkten mobilyalarda aynısı sorun yaşanır.
Beyaz renkteki mobilyalarda olabilecek tek fark ise, basit kirlenmesiveyahut kirlendiğinde derhal göstermesi olabilir.
Artık mobilyaların kirlenmesi mesele teşkil etmiyor, kabarmayan kalifiyecilalar ile cilalanan mobilyaları istediğiniz sıklıkta bez ile silip basitçetemizleyebiliyorsunuz.
Kullanışlı ve şık beyaz yemek odası takımlarından en güzellerini sizler için bir araya getirdik.

Beyaz Yemek Odası Takım Örnekleri Resim Galerisi

6-kisilik-beyaz-yemek-odasi-takimlari-NzQwN

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.