Güzel Yemek Odası Tasarım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:35

Uzunca tek aradan ardından sizlere esin verebilecek yemek odası tasarımlarıyla birlikteyiz.
Yemek odalarında dekorasyonlarını güncellemek isteyen siz kıymetli ziyaretçilerimiz için umarım seçenek fikirler sunabiliriz.

Tavana sıralanan ahşap kirişleri ve aynısı tonda sarf edilen yemek masasıyla sıcak tek ahenk yakalanan yemek odası dekorasyonu.
Aralara lila koltuklar ve pembe sandalyeler serpiştirerek dekorasyonunuzu hareketlendirebilirsiniz.
Özellikle de salon bölümünde koltuklarınızda toprak tonları ve koyu renkleri seçenek etmişseniz salonunuzun soğuk atmosferini kırabilirsiniz.

Salonda ful cam uygulamalarına bayılıyorum.
Odaya tabii tek rahatlık katmak istiyorsak tek formül.
Salon duvarlarının tek bölümünde seçenek edilen taş kaplama ile değişik tek atmosfer oluşturulurken yemek kısmı bölümünde sarf edilen kolye ışıklarla epey etkileyici tek dekorasyon elde edilmiş.
İnce bir perde, şeffaf sandalyeler, metalik bir yemek masası ve şık aydınlatmayla elde edilen zarif ve seksi yemek odası dekorasyonu.
Rustik tek yemek masası ve ayna, turkuz aksesuarlar ile gelen renk, koyu gri sandalyeler ve şamdan avize aydınlatmasıyla otantik tek yemek odası dekorasyonu.
Yemek odası için salonunda ufak tek alan ayıran arkadaşlara misal tek dekorasyon sunabilir.
Yemek odasında romantizm istiyorsak mutlaka tek şömine düşünebilirsiniz.
Düz, yalın tek yemek masasını country çizgilerde açık mavi sandalyelerle buluşturabilir minimalist tipi ön tasarıya çıkarabilirsiniz.
Odanızın merkezinde sinirinizi bozan tek kolan varsa güzel tek dekorasyon için seçenek programları tecrübe etmek lazım olur.
Örneğin bu tasarımda bulunduğu gibi taş duvar kaplama deneyebilir salonunuzda hoş tek ambiyans yakalayabilirsiniz.
Yemek alanı için gerçekten küçük bir alanınız varsa yemek masası ve sandalyelerden oluşan bir dekorasyon tercih edebilirsiniz.
Amerikan mutfak ve salon arasına konumlandırılmış yemek odası, beyaz, bej ve ahşap tonlarından meydana gelen yalın tek dekorasyon.
Gün ışığından daha çok yararlanmak istiyorsak duvarınızda ilave olarak ufak pencereler düşünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yemek Masa Fikirleri başlıklı makalemizde yemek odası dekorasyon örnekleri ve yuvarlak yemek masaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir