Mor İle Görkemli Yemek Odası Tasarım Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:30

Egzotik esin verici ve görkemli, mor, antik Roma’dan çağdaş zamanlara bir gölge meydana gelmiştir.Morun çoğu tonu zenginlik ve büyük ihtimalle yanlızca altın ile eşleşen resim varlığı duygusu uyandırmak için harikadır.
Ama altın aksine, iç dizayn dünyasında henüz süregelen kullanmak mümkün, ve onun ezici gölgesine karşın, mor doğru kullanıldığında ev dekorasyonu en etkileyici şekillendirmeler ile sona erebilir.
Geleneksel yürekli mor renk büyük oranda yatak odası ve oturma odasında başka renkler ile bir karıştırma olarak kendisi yolunu bulur.
Oturma odasına vurgu ilave etmek ve henüz modern mutfaklar için mor rengi kullanabilmeniz mümkün .Bugünün Mor İle Muhteşem Yemek Odası Desenleri sizde bir göz atın…
Mor yemek odaları, lüks, sofistike ve ihtişamı ile sizin üstündemükemmel bir tesiri bulunmaktadır.
Mor ile gayret gösteren rizikolu olabilir, bu yemek odaları spot olsuncamekan olsun mor ayrıntılar ile dekore edilebilir.
Lüks dökümlü
Son birkaç senedir ev sahibleri renk paletleri karşısında henüz yürekli bir yaklaşım alarak, morun muhtelif tonlarını iç dekorasyon tüketimindeartış göstermiştir.Sizin yemek odasına, bu rengi dahil etmenin basit yolu duvarları mora boyamak olduğunu söyleyebiliriz.
Eğer yemek odasına havası bol bir taze hava vermek istiyorsak mor bir aydınlatma ile ışık vermeyi seçin.
Eğer mor un koyu bir varyasyonuna aşık iseniz, balanslı bir manzara elde etmek için gayri muntazam kullanabilmeniz mümkün.

Sessiz ve Sade

Mor geniş tonları vasıtası ile gösterişsiz değişikliğe uğrayan temalar arasında geçiş inşa etmek için müsaade eder, yalın ve abartısız birmanzara verir… Bu tür gri gibi zarif nötr tonlar ile soğutucu morlar birleştiren yemek odası henüz modern, sakin bir atmosfer elde etmeye çalışmak isteyenler için harika bir seçenektir.
Aydınlatma mor yemek odası genel tanımlanmasında ehemmiyetli bir rol oynamaktadır.

Enerji Verici Vurgular

Çoğumuz yeni bir renk aşığı olduğunda ‘vurgu rota’ alarak, nerdeysehatıranda duvarları boyayarak işe başlarız… Gerçekte, mor için bunun tam taahhütte bulunmadan evvel bu enerjik renk bir kaç vurgu ile bakmayıtecrübe etmek henüz iyidir! Akıllı sarkıt ışıkları güzel yemek masasıiskemle, sahip olunan alternatifler muhtelif seçebilirsiniz.
Perdeler harbiden herhangi bir ehemmiyetli farklılık yapmadan bir mor parlaklık ile odayı dolduran bir farklı basit yoldur.
Nötr taban ile modern yemek odaları dahi kolay mor çiçeklik ya da duvar sanatı kullanarak devasa bir resim tesir yapılabilir.

Mor İle Görkemli Yemek Odası Tasarım Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Güzel ve Nötr Yemek Odası Tasarımı başlıklı makalemizde Nötr Yemek Odası ve yemek odası dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir