Pembe Yemek Odası Dekorasyon Önerisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:39

2014 yılı dekorasyon trendlerini fazla seviyorum. Daha evvel sizlere 2014 yılında trend olan renklerden bahsetmiştim, çoğunluğu canlı, parlak renkler. Ayrıca her türlü yeniliğe aleni bir yıl. Aslında bu sene dekorasyonda daha özgürsünüz.

Pembede 2014 yılının en gözde dekorasyon renklerinden birisi. Üç sene evvel salonuma pembe koltuklar aldığımda, duyan herkes ” pembe mi ” diyordu. Ama bu sene evlerimizin her yerinde pembe renk serbest.

Daha önceki yazılarımızda farklı odalarda pembe renk ile dekorasyon örneklerini paylaşmıştık. Şimdi dizi geldi pembe aş odası dekorasyon örneklerine.

Odanızın tamamını pembe yapmak zorunda değilsiniz, kullanacağınız en ufak pembe renk obje ile beraber modaya uymuş olacaksınız. Biz size farklı modeller arasından, her türlü dekorasyon örneğini görebileceğiniz farklı modelleri seçmeye çalıştık.

Bu resimlerden esinlenerek sizler de dilerseniz köklü değişikliklerle tamamen pembe bir aş odasına sahip olabileceğiniz gibi, ufacık dokunuşlarla da trendi yakalayabilirsiniz.

Pembe Aş Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyon Önerisi başlıklı makalemizde siyah beyaz yemek odası ve Yemek Odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir